Architektura 21szego wieku : Instalacja dla California Design Exhibition / Hodgetts + Fung Design and Architecture

Dzięki uprzejmości Hodgetts + Fung Design and Architecture Do obejrzenia do 25 marca i Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles (LACMA), instalacja do Kalifornii Design, 1930.
1965:.
Życie w nowoczesny sposób.
Wystawa jest tworzona przez Hodgetts + Fung Design and Architecture Studio, która jest również odpowiedzialna za wiele atrakcji Los Angeles, w tym odnowiony Hollywood Bowl i egipski teatr.
Projekt wystawy jest inspirowany unikalnym stylem Kalifornii, z giętkimi, zmysłowymi liniami przenoszonymi podczas instalacji, w tym gablotami i spiralną konstrukcją, która unosi się w centrum przestrzeni.
Hodgetts + Fung współpracowała również z kuratorami Wendy Kaplan i Bobbye Tigerman, aby przywrócić do życia życie w salonie Eames.
Więcej informacji na temat projektu i wystawy po przerwie.
Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles (LACMA) prezentuje projekt California Design, 1930-1965:.
Living in a Modern Way..
Wystawa – pierwsze poważne studium współczesnego kalifornijskiego designu – analizuje kluczową rolę państwa w kształtowaniu kultury materialnej kraju w połowie wieku.
California Design zawiera ponad 350 obiektów w szerokim zakresie mediów, w tym meble, tekstylia, modę, grafikę i wzornictwo przemysłowe, ceramikę, biżuterię, metaloplastykę, rysunki architektoniczne i film, a także dwa okresowe odtworzenia – w szczególności salon z domu słynnych projektantów Charles i Ray Eames.
Wystawa jest organizowana przez Wendy Kaplan, kuratora i szefa wydziału oraz Bobbye Tigermana, asystenta kuratora, działu LACMA ds.
Dekoracyjnych i projektowych.
Dzięki uprzejmości Hodgetts + Fung Design and Architecture California Design prezentuje niezwykłą demonstrację.
Życia w nowoczesny sposób.
z unikalnym odtworzeniem salonu od Charlesa i Raya Eamesa.
Case Study House # 8, część przełomowego programu pisma Arts and Architecture, mającego na celu zbudowanie wysokiej jakości, niedrogich, masowo produkowanych domów.
Instalacja tych mebli oferuje niespotykane spojrzenie na bogate, eklektyczne wnętrze, w którym mieszkali ci legendarni projektanci, prezentując kilkaset przedmiotów wypożyczonych z Fundacji Eames.
Dzięki uprzejmości Hodgetts + Fung Design and Architecture Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[więcej w: cement cena za tonę, stolik kawowy allegro, krakowanie ]

Powiązane tematy z artykułem: cement cena za tonę krakowanie stolik kawowy allegro