Architektura 21szego wieku : Miesiąc Archtober / Architecture and Design

Architektura została przejęta w październiku (lub, jak mówimy Archtober) w Nowym Jorku, ponieważ Miesiąc Architektury i Projektowania miasta zapewnia dziesiątki aktywności, programów i wystaw przez cały miesiąc.
Program, który kończy się w Centrum Architektury, ma na celu podniesienie świadomości na temat istotnej roli projektowania w naszym codziennym życiu i uczczenia bogactwa Nowego Jorku tak zbudowanego środowiska.
W tym tygodniu w kalendarzu wydarzeń firmy Archtober, z niecierpliwością czekamy na początek Festiwalu Filmów Architektury i Wzornictwa w kinie Tribeca (obejmującym 31 różnych filmów!) Oraz w ramach projektu Architektura jak dla ludzkości podarujmy sobie cholerny wykład w późniejszym terminie.
tydzień.
Tydzień Designu Narodowego rozpoczyna się w niedzielę, a w najbliższy czwartek odbędzie się interesujący wykład o historii miejskich nabrzeży.
Dodatkowo, nie zapomnij odwiedzić pieszą wycieczkę 11 września i Irish Hunger Memorials w niedzielę, 30, i zakończyć miesiąc, jak o Halloweenowej paradzie w Centrum Architektury.
Oprócz wydarzeń, każdy dzień miesiąca ma powiązany.
Budowanie dnia ..
Zauważyliśmy kilka ulubionych Blogu na liście, które możesz chcieć zwiedzić takie jak 41 Cooper Square (20 października); Highline (22 października); Nowy pawilon w Amsterdamie (23 października); Alice Tully Hall w Lincoln Center (25 października); i The Standard Hotel (28 października).
Tak więc, jeśli znajdujesz się z pragnieniem architektury.
czy to filmy, wykłady, czy budowane konstrukcje.
pamiętaj, aby w pełni wykorzystać różnorodne oferty firmy Archtober.
[więcej w: mop obrotowy allegro, styropian spadkowy, program do projektowania elewacji ]

Powiązane tematy z artykułem: mop obrotowy allegro program do projektowania elewacji styropian spadkowy