Architektura: MassArt obejmuje różnorodność w swoim programie Master of Architecture

Współcześnie architektura jest zarówno bronią, jak i ofiarą nietolerancji.
Historyczne budynki są niszczone za to, co symbolizują, i są wezwania do budowy murów i budowy miast uchodźców.
Działania te są symptomami globalnego zaabsorbowania lękiem przed innymi i próbą powstrzymania ludzi.
Massachusetts College of Art and Design (MassArt) odrzuca te niesprawiedliwości i zbudował dział architektury na zasadzie, że celem architektury jest wspieranie dobra społecznego.
MassArt ma długą historię pracy na rzecz zmian społecznych, a także w różnym czasie to było na czele rozwoju programu nauczania.
W rzeczywistości szkoła została uruchomiona w 1873 roku jako pierwsza publiczna uczelnia artystyczna, której celem było wyszkolenie uczniów do rysowania, aby mogli przejść do szkół inżynierii z takim samym poziomem umiejętności jak studenci z prywatnych szkół wyższych.
Był otwarty dla kobiet od pierwszego dnia i ukończył kobietę, która będzie pierwszą zarejestrowaną architektką w kraju.
Wspieranie różnorodności zawsze było częścią naszej misji i odnosiło się do architektury, ponieważ architektura jest sztuką społeczną.
Sposób, w jaki tworzymy, w dużej mierze determinuje sposób interakcji z innymi.
W najlepszym razie budowane środowisko jest środkiem, dzięki któremu dzielimy się doświadczeniami społecznymi i tak, wspieramy różnorodność i integrację.
Jeśli zostanie to zrobione poprawnie, architektura stwarza okazje do angażowania się w ludzi innych pokoleń, kultur i zdolności fizycznych, w ten sposób MassArt podchodzi do nauczania projektowania.
Studenci MAAArtArte w dziewięciu kierunkach pochodzą z wielu środowisk, ale mają wspólny interes w uczeniu się poprzez podejmowanie i silne zaangażowanie w poprawę naszego zbiorowego doświadczenia poprzez sztukę, projektowanie i edukację artystyczną.
Studenci architektury cieszą się korzyściami płynącymi z uczenia się o projektowaniu w kontekście tych innych kreatywnych dyscyplin, a Massachusetts College of Art and Design nadal zapewnia przystępny cenowo dostęp do studentów, którzy poszukują edukacji, która skupia się na indywidualnym rozwoju twórczym i doświadczeniach międzykulturowych.
prawie pięćdziesiąt procent absolwentów architektury i wszystkich naszych studentów.
obszary badań sugerują pokolenie projektantów, którzy potwierdzą architekturę jako dyscyplinę ukierunkowaną na sprawiedliwość społeczną, kulturalną i ekonomiczną.
Rzeczywiście, wiele z naszych wydziałów kariery zawodowej koncentruje się na pracy na rzecz równości społecznej, takiej jak tanie mieszkania, ośrodki opieki nad dziećmi i szkoły w regionach o niedostatecznych warunkach.
Wartości te były z MassArt od samego początku i pozostają podstawą naszej misji.
[podobne: kocioł z zamkniętą komorą spalania, silka czy porotherm, krakowanie ]

Powiązane tematy z artykułem: kocioł z zamkniętą komorą spalania krakowanie silka czy porotherm