Budownictwo i architektura : Centrum Sportowe Campbell Stevena Holla Architects „Breaks Ground” na Uniwersytecie Columbia

Dzięki uprzejmości Steven Holl Architects Centrum Sportowe Campbell zaprojektowane przez Stevena Holl Architekci rozpoczęło budowę w weekend.
Będąc uzupełnieniem istniejącego kompleksu Baker Athletics, Campbell Sports Center stworzy niezbędną i zachęcającą nową bramę do kompleksu Columbia University w jego lokalizacji na rogu ulic West 218th i Broadway.
Pięciopiętrowy obiekt o powierzchni 48 000 m.
będzie obejmował audytorium, sale treningu siłowego i klimatyzacji, biura dla sportów uniwerek, apartament dla gości gościnnych i pokoje do nauki dla studentów-atletów.
Prowadzone przez Stevena Holla i Chrisa McVoya, centrum sportowe Campbell ma zostać otwarte jesienią 2012 roku.
Steven Holl powiedział: Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Dianne Murphy i Columbia Facilities w tworzeniu tego najnowocześniejszego obiektu lekkoatletycznego.
Jego zachęcająca architektura wskazuje na ożywczą obecność i przyszłość międzyuczelnianej lekkoatletyki na Uniwersytecie Columbia.
+ 8 Centrum sportowe ma na celu służbę umysłowi, ciału i umysłem / ciału.
Koncepcje projektu – punkty na ziemi, linie w przestrzeni – jak schematy gry terenowej stosowane w piłce nożnej, piłce nożnej, baseballu – rozwija się od fundamentów punktowych na pochyłym terenie.
Podobnie jak punkty i linie na diagramach powodują fizyczny nacisk i ciągnięcie na pole, elewacje budynku przesuwają się i przyciągają w przestrzeń.
Schody zewnętrzne, które służą jako.
Linie w przestrzeni.
tarasy rozciągają grę boiska na i do budynku i dają widoki z wyższych poziomów na Baker Athletics Complex i Manhattan z Empire State i Chrysler Buildings w oddali.
W nocy budynek jest podświetlony świecącym światłem na niebiesko-niebieskich podbitkach z aluminium.
Dzięki uprzejmości Steven Holl Architekci Dzięki uprzejmości Steven Holl Architekci Dzięki uprzejmości Steven Holl Architects
[patrz też: hurtownia elektryczna piaseczno, program do projektowania elewacji, butadien ]

Powiązane tematy z artykułem: butadien hurtownia elektryczna piaseczno program do projektowania elewacji