Budownictwo i architektura : Rocznik Melbourne Architecture: dyskusja panelowa „Talking Homes”

Dzięki uprzejmości Lyons z Lyons zorganizowała zespół czołowych architektów i projektantów, aby omówić główny temat tegorocznego Melbourne Architecture Annual, Co czyni dom.
Dyskusja panelowa Talking Homes. Odbędzie się w Lyonie.
Biuro w Bourke Street w dniu 25 października od 17 do 18 i będzie wyposażone; Jill Garner, Victoria s Associate Government Architect; Dr Karen Burns z Wydziału Sztuki i Projektowania Uniwersytetu Monash; oraz Rachael Nolan z wielokrotnie nagradzanej praktyki architektonicznej w Melbourne Kennedy Nolan.
Więcej informacji na temat wydarzenia po przerwie.
Nagradzana autorka Sophie Cunningham, która niedawno opublikowała książkę Melbourne, wyszczególnia swoje unikalne perspektywy w mieście, moderuje panel dyskusyjny i dostarcza wgląd w poruszane tematy.
Rocznik Melbourne Architecture jest częścią działań National Architecture Week organizowanych przez Australian Institute of Architects.
W tym roku temat omawia aspekty społeczne i empiryczne, które razem tworzą coś, co nazywamy domem.
The.
Talking Homes.
dyskusja panelowa w Lyons to wydarzenie bezpłatne, ale miejsca siedzące są ściśle ograniczone.
Rezerwacje są niezbędne i można je uzyskać kontaktując się z Janis Waters w Lyons pod numerem telefonu 03 9600 2818 lub pocztą elektroniczną.
Aby uzyskać dodatkowe informacje, należy skontaktować się z Katrina Raymond, MediaLink Productions, T: 03 9663 3222 M: 0417 303 158 E:
[przypisy: butadien, allegro domki holenderskie, krakowanie ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro domki holenderskie butadien krakowanie