Nowoczesna architektura : Architekci Arbor / Kerimov + Prishin

Ilya Ivanov Altana, zaprojektowana przez Kerimov + Prishin Architects, to projekt przestrzeni życiowej, który ma pomieścić rodzinę około 15 osób.
Plan piętra projektu składa się z semantycznego zróżnicowania na trzech strefach, które zostały warunkowo nazwane: piec kuchenny ., pokój dzienny z jadalnią.
i.
scena tarasowa ..
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
.
Kuchenny piec.
jest jednolitym blokiem składającym się z blatu stołu, pod którym znajduje się każde możliwe pudełko i skrzynka oraz piece z dwiema niszy.
Pierwszy do piecyka, drugi do samowara.
Zasadniczo postanowiliśmy włączyć proces przygotowywania herbaty do wnętrza naszej altany, w tym celu zapewniliśmy dodatkową niszę i oddzielny kanał kominowy.
Cały ten blok jest wykonywany w zimnym kolorze i nieco niegrzecznym betonie pod fakturą, a to jest jakaś skorupa.
na ciepło w kuchni, kosz ze stożkami i do gorących procesów, takich jak przygotowanie mięsa lub gotowanie wody.
W tej strefie betonowej pozostawiamy również iskrę podłogową, która nie zaszkodzi konstrukcji.
.
Ilya Ivanov.
Jadalnia – salon.
jest długim konsolowym stołem, za którym może teraz gromadzić się cała rodzina.
Strukturalnie stół jest metalowym szkieletem osłoniętym przez drzewo i przymocowanym u podstawy do cokołu, który z kolei jest kontynuacją betonowej płyty podstawy.
Poza stołem po lewej i po prawej stronie są otwarte pułki do przechowywania wszystkich możliwych przyborów.
Stół nie jest zatem elementem dekoracyjnym, który można przenosić, zmieniać, czyścić i architektonicznie, czyli jest on integralną częścią obiektu, jego głównym elementem, jego sercem , jego duszą.
.
Ilya Ivanov.
Scena tarasowa.
jest wielofunkcyjny w tym przypadku element, w którym przy upalnej pogodzie można się opalać, pić herbatę, po upadku na przytulne wyściełane taborety i wieczory, można odsłonić krzesła w ogrodzie, aby otworzyć całkowicie drzwi, aby oddzielić zasłonę i spojrzeć na przedstawienie przygotowane przez dzieci.
.
Ilya Ivanov Aby dodać do aury obiektu letniego teatru, letniej sceny teatralnej, dla nas prawie też było ważne, a także aby bohaterowie nie czuli się blisko obiektu.
Kiedy krzesła są wyciągane w ogrodzie, otwory są zasłaniane przez zasłony od podłogi do sufitu, altanka zamienia się w teatralne sceny boczne, gdzie aktorzy zmieniają ubrania i są ostatnie przygotowania.
Zasłony centralnego otworu są rozsuwane w obie strony, jak kurtyna, aktorzy wchodzą na scenę i zaczyna się przedstawienie.
.
Ilya Ivanov Architekci: Kerimov + Prishin Architects Lokalizacja: Moskwa, Rosja Zespół projektu: Shamsudin Kerimov, Pavel Prishin Obszar projektu: 36 m2 Rok budowy: 2011
[przypisy: allegro domki holenderskie, krakowanie, cement cena za tonę ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro domki holenderskie cement cena za tonę krakowanie