Architektura 21szego wieku : Wielofunkcyjne centrum / ETB Studio

Dzięki uprzejmości ETB Studio Zaprojektowane przez ETB Studio, centrum wielofunkcyjne, które zdobyło pierwszą nagrodę w konkursie, jest częścią wschodniego skraju wioski Bach, w starożytnej wiosce Sappada we Włoszech.
W połączeniu ze stosunkiem mierzonym ze skalą wioski i związkiem z doliną i pasmami górskimi powstaje potężna sceneria interwencji.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Nowy kompleks to system złożony z trzech podobnych architektur generowanych przez ten sam typ, tę samą formę, trzy współczesne i ciche architektury, siedząc w naturalny sposób na topografii.
Budynki są zwarte, aby nadać ciągłość tradycyjnemu tkactwu miejskiemu wioski, dzięki czemu skoki na północ i na południu mogą być ukryte w różnych funkcjach.
Dzięki uprzejmości ETB Studio Teksty projektu są proste i surowe, wykonane z pogodnych objętości, proporcjonalnych i rygorystycznych.
Mała wioska do wioski.
która pochłania i powtarza urok najlepszej alpejskiej tradycji budowlanej, zbudowanej z mądrości, ciągłości i ciszy.
Dzięki uprzejmości ETB Studio Architects: ETB Studio Lokalizacja: Sappada, Włochy Zespół projektowy: Alessandro Tessari, Matteo Bandiera, Nicola Di Pietro, niemiecki de Pro Lozano Typ: Międzynarodowy konkurs Data: 09.2011 Klient: Gmina Sappada, Włochy
[podobne: porotherm czy silka, kocioł z zamkniętą komorą spalania, tynkowanie ręczne ]

Powiązane tematy z artykułem: kocioł z zamkniętą komorą spalania porotherm czy silka tynkowanie ręczne