Budownictwo wczoraj i dzis : Gehry Technologies przekształca przemysł budowlany za pomocą technologii

Muzeum Soumaya przez LAR.
Aktualizacja Gehry Technologies: AIA wyraziło poparcie dla Gehry Technologies.
strategiczny sojusz (zgłoszony ostatniej nocy na Blogu).
Cieszymy się z tego przedsięwzięcia przez Gehry Technologies i zarząd składający się z wielu członków AIA, ponieważ szacuje się, że aż 30% aż do 50% całego czasu, pieniędzy, materiałów i zasobów, które trafiają do projektu budowlanego, nie dodaje wartości do produktu końcowego.
powiedział prezydent AIA, Clark Manus, FAIA.
.
AIA od dawna popiera narzędzia takie jak modelowanie informacji biznesowych i metodologie takie jak Integrated Project Delivery, które mogą pomóc zmniejszyć nieefektywność projektów budowlanych.
Zależy nam, aby postęp był możliwy dzięki wysiłkom, które przyniosą korzyści zarówno branży, jak i klientom.
Dzisiaj Frank Gehry, współzałożyciel i przewodniczący Gehry Technologies (GT), ogłosił plany dalszego rozwoju swojej wizji, aby przekształcić przemysł budowlany i praktykę projektowania.
W celu przekierowania zawodu do rozwiązania obu klientów.
i społeczności.
problemy Gehry zebrał kilku najbardziej znanych projektantów na świecie: David Childs, Massimo Colomban, Zaha Hadid, Greg Lynn, Laurie Olin, Wolf D.
Prix, David Rockwell, Mosze Safdie, Matthias Schuler, Patrik Schumacher, Ben van Berkel i Richard Saul Wurman do obsługi w Gehry Technologies.
Rada doradcza.
Jestem oddany zapewnieniu architektom lepszej kontroli nad procesem, aby mogli dostarczać owoce swojej wyobraźni, czego oczekują nasi klienci.
Zebrałem grupę moich przyjaciół, którzy wierzą w tę misję tak samo jak ja i którzy mogą mi pomóc znaleźć rozwiązania, które ostatecznie doprowadzą do powstania lepszych budynków na całym świecie .
stwierdził Gehry.
Skupiając się na demonstrowaniu bardziej udanych procesów, aby osiągnąć rezultaty wyższej jakości, efektywności i opłacalności, ten najważniejszy sojusz chce przede wszystkim zapewnić kontekst dla profesjonalnej pracy, w której można uzyskać najlepsze projekty i najlepsze udogodnienia ..
Dzisiaj rozpoczyna się inauguracyjne spotkanie nowej rady doradców w nowojorskiej Freedom Tower, z kolejnymi cyklicznymi wirtualnymi spotkaniami (odbywającymi się co miesiąc) oraz dorocznym spotkaniem osobistym.
Gehry Technologies uczestniczył w następujących projektach: Stadion Narodowy w Pekinie City Plaza Hotel Lincoln Center.
Alice Tully Hall Lou Ruvo Brain Institute Nowy świat Symphony Museum of różnorodności biologicznej w Panamie One Island East San Li Tun Taikoo Hui Village at Queensridge Muzeum Soumaya Los Angeles, Kalifornia..
18 października 2011 r.
Gehry Technologies (GT), światowy lider w zakresie stosowania technologii do wyzwań związanych z przemysłem budowlanym, ogłosiła dzisiaj, że współzałożyciel i przewodniczący, Frank Gehry, połączył światowych najwybitniejszych architektów i projektantów, tworząc strategiczny sojusz, wspierając swoją wizję przekształcenia branży budowlanej i praktyki projektowania.
W ramach dzisiejszej zapowiedzi, ta podstawowa grupa renomowanych architektów będzie również służyć w Gehry Technologies.
Rada doradcza.
.
Branża budowlana powoli, ale systematycznie dąży do minimalizowania indywidualnej odpowiedzialności i od tworzenia architektury, która rozwiązuje klientów.
i społeczności.
problemy.
zaproponował Frank Gehry.
Sojusz zamierza umożliwić nowe podejście do projektowania za pomocą technologii, w celu stworzenia bardziej efektywnych procesów przemysłowych i architektury wyższej jakości.
Dzięki zastosowaniu i wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowych technologii do starych problemów, takich jak marnotrawstwo, opóźnienia i nieporozumienia, nowy sojusz doprowadzi do zmiany procesu, który branża AEC musi stawić czoła przyszłym wyzwaniom.
Grupa reprezentuje nowy typ organizacji zawodowej na miarę XXI wieku, obejmujący możliwość zastosowania technologii w celu wzmocnienia wzornictwa.
Sojusz będzie współdziałać, aby napędzać innowacje technologiczne, które wspierają centralną rolę wzornictwa w tworzeniu kultury.
Kierownictwo GT, kierowane przez dyrektora generalnego Dayne a Myersa, zostanie wzbogacone o bezprecedensowe doświadczenie i strategiczne wytyczne wiodących na świecie architektów, budowniczych i wizjonerów.
Będą testować, wykorzystywać i wspierać nowe innowacje GT i projekty o wysokim profilu; uczestniczyć w inicjatywach marketingowych i public relations; i katalizować zmianę branży AEC.
Jesteśmy zaszczyceni, że możemy dodać tak legendarną wiedzę i przywództwo w branży do zespołu doradców GT.
powiedział Dayne Myers.
Ich połączone doświadczenie, pomysły i spostrzeżenia będą kluczowe w kształtowaniu naszej oferty na rynek.
Ten rodzaj zasobów jest naprawdę nieoceniony w kształtowaniu naszego rozwoju i rozwoju przywództwa.
Informacje o firmie Gehry Technologies GT dostarcza technologie projektowania i zarządzania projektami oraz usługi doradcze dla wiodących właścicieli, programistów, architektów, inżynierów, generalnych wykonawców, producentów i innych specjalistów z branży budowlanej na całym świecie.
Rozwiązania GT zwiększają kreatywność i kontrolę; zmniejszyć ryzyko związane z projektem,
[patrz też: styropian spadkowy, krakowanie, frakcje ropy naftowej ]

Powiązane tematy z artykułem: frakcje ropy naftowej krakowanie styropian spadkowy