Budownictwo wczoraj i dzis : Green Square / Urban Interventions + Vallo Sadovský Architekci

Pato Safko Interwencje miejskie.
Stowarzyszenie obywatelskie, we współpracy ze studiem Vallo Sadovský Architects, przygotowało natychmiastową interwencję miejską pod mostem.
Sytuacja dotycząca jakości środowiska w terminalu autobusowym pod nowym mostem w Bratysławie od dawna jest zła.
Ludzie muszą czekać na swoje połączenia autobusowe w całkowicie nieodpowiednim miejscu i uważamy za hańbę, że miasto Bratysława pozostawia swoich obywateli i podatników do działania w tak nieodpowiednim otoczeniu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Charakterystyka tego miejsca ma bezpośredni wpływ na nastrój i zachowanie użytkowników, a w przeszłości zdarzyło się kilka zakłóceń i konfliktów.
Trudno zrozumieć, jak taki obszar, zaledwie kilka metrów od historycznego placu, pozostał niezauważony przez urzędników miejskich i przez długi czas praktycznie niezmieniony.
.
Pato Safko Chociaż Green Square jest natychmiastową.
Interwencją ., najtańszą naprawą, to także przez jej.
Głośność.
zarówno prowokacja, jak i wezwanie do poważniejszego podejścia do tej problematycznej strony.
Jest to nie tylko najtańsza metoda, ale jednocześnie najbardziej widoczna próba zmiany atmosfery pod mostem i podkreślenie dysfunkcyjnego środowiska, które wszyscy przyjmują z przyzwyczajenia.
.
Pato Safko Namalowaliśmy powierzchnię około 1000 m2 zieloną farbą drogową.
Malowanie wykonano standardowym materiałem używanym do oznakowania nawierzchni drogi, a na powierzchni naniesiono również szklane paciorki z bezpiecznego szkła, aby zapewnić odbicie i zapobiegać poślizgowi.
Druga część koncepcji projektowej, tym razem graficzna, została stworzona przez grafikowego projektanta Ondreja Gavaldę za pomocą taśmy samoprzylepnej, która została zamalowana, a następnie zdjęta.
plan
[hasła pokrewne: stolik kawowy allegro, allegro domki holenderskie, cena cementu za tonę ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro domki holenderskie cena cementu za tonę stolik kawowy allegro