Nowoczesna architektura : AD Round Up: Retail Część VIII

W naszej 8.
ofercie wcześniejszych projektów detalicznych mamy pięć wspaniałych budynków z Europy, wszystkie opublikowane w 2009 roku.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Esseker Center / Produkcija 004 W 2002 roku wygraliśmy konkurs architektoniczny na jedną z niewielu niezabudowanych działek w historycznym centrum Osijeku.
Część miejska musi dać rozwiązanie, które połączy główny plac miasta i promenadę wzdłuż rzeki Drawy.
Budynek musi połączyć: publiczny garaż, centrum handlowe, biura i obudowę po jednej stronie i pasujący do istniejącej tkanki miejskiej po drugiej stronie (czytaj więcej.) Biuro, sklep i sklep betonowy kontener / OFIS Arhitekti Działka znajduje się w strefie przemysłowej Skofja Loka, Słowenia.
Klient kupił teren w strefie przemysłowej wraz z planami pozwolenia na budowę.
Wymiary budynku to 35 x 22,5 m i 11,50 m wysokości.
Ponadto kontrakt obejmował wykonawczą firmę budowlaną dla całej strefy przemysłowej wraz z systemem prefabrykatów betonowych z gotowymi otworami na każdej elewacji (czytaj dalej.) Mainz Markthäuser 11-13 / Massimiliano & Doriana Fuksas Istniejący.
Historyczny.
fasada pokazana w katedrze w Moguncji i jej nowa fasada na Rebstockplatz tworzą wejścia na częściowo zamknięty wewnętrzny dziedziniec, chroniony przed wpływami atmosferycznymi.
Piazzetta ..
Zaprojektowano go jako półotwartą, przestrzennie stopniowaną wolną przestrzeń, która rozciąga się od poziomu podziemnego ponad poziom gruntu i trzeci poziom, w tym tarasy i poziom dostępu do biur i rezydencji, aż po szklany dach (czytaj dalej.) Blaas General Partnership / monovolume Firma Blaas w Bolzano specjalizuje się w elektromechanice.
W nowej siedzibie firma prezentuje nową gamę produktów i oferuje usługę naprawy.
Na parterze budynku znajduje się dział sprzedaży, na pierwszym piętrze znajduje się ekspozycja i warsztat.
Wszystkie biura administracyjne znajdują się na drugim piętrze (czytaj więcej.) La Rinascente / Lifschutz Davidson Sandilands La Rinascente to zabytkowy dom towarowy przy Piazza Duomo w Mediolanie, który został przebudowany w 2007 roku przez grupę architektów pod zarządem Vittorio Radice, który nazwał go budynkami charakterystycznymi dla brytyjskiego domu towarowego Selfridges.Lifschutz Davidson Sandilands przebudował ostatnie piętro La Rinascente, tworząc otwartą przestrzeń, na której znajduje się rynek spożywczy, samodzielne koncesje na żywność i restauracja, prowadząc użytkowników w przestrzeni Plan piętra trapezu i maksymalizacja widoków na Duomo (czytaj więcej.)
[więcej w: styropian spadkowy, frakcje ropy naftowej, olx cieszyn ]

Powiązane tematy z artykułem: frakcje ropy naftowej olx cieszyn styropian spadkowy