Ze swiata architektury – 6 najlepszych europejskich miast do rozpoczęcia działalności w dziedzinie architektury

Londyn jest najpopularniejszym hotspotem w Europie.
Obraz.
Johan Mouchet via Unsplash Artykuł został pierwotnie opublikowany przez Archpreneur jako Booming Cities: 6 Europejskich Startup Hubs for Architects. Założenie firmy może być bardzo stresujące.
Świeżo absolwenci, freelancerzy i bezpośrednio zatrudnieni architekci, którzy chcą tworzyć startupy, napotykają różne początkowe przeszkody i potrzebują jasnego obrazu modelu operacyjnego swojej działalności.
Muszą wybrać, gdzie obniżyć koszty, co może odnosić się do wyboru lokalizacji, powierzchni biurowej i ograniczonych wydatków na życie.
Przestrzeganie wytycznych metody Lean Startup – spopularyzowanych przez autora i przedsiębiorcę Erika Riesa – może być bardzo korzystne dla wczesnej fazy rozwój firmy.
Może to oznaczać skupienie się na konfiguracjach przyjaznych dla budżetu i tworzenie firm na ideę tworzenia produktów i projektowania usług projektowych.
Bycie częścią społeczności przedsiębiorczej może również wpłynąć na sposób, w jaki właściciele rozwijają swoje firmy, ponieważ daje możliwość nawiązania cennych kontaktów i partnerstw.
Przygotowaliśmy listę sześciu centrów startowych w Europie, w której znajdują się utworzone centra przedsiębiorczości oraz rozwijające się miasta.
jako ekscytujące nowe miejsca do eksperymentowania na przecięciu technologii cyfrowej i architektury # London Londyn jest numerem jeden w Europie, skupiającym się głównie na cyfrowych kreacjach i firmach.
Stolica Wielkiej Brytanii również okazuje się doskonałym miejscem dla powstających firm architektonicznych.
Choć ma jedne z najwyższych cen nieruchomości na świecie – coś, co może być trudne do nawigacji dla start-upów – rosnące ceny domów i pogłębiające się braki mieszkaniowe w Londynie okazuje się być właściwym impulsem dla architektów do opracowania nietypowego projektu rozwiązania.
Niezręcznie ukształtowane miejsca i części wypełniające są postrzegane jako możliwości dla innowacji.
Pojawienie się architektury.
pozwala mniej ugruntowanym firmom na kreatywne stosowanie ich pomysłów w prawdziwym świecie.
Widzieliśmy już londyńskie firmy takie jak Assemble, które zyskały ogromną uwagę dzięki przedsiębiorczemu podejściu do architektury.
Zdobyli słynną nagrodę Turnera za projekt Granby Four Streets, inicjatywę rewitalizacji miast, która miała na celu ocalenie i ożywienie klastra domów w stylu wiktoriańskim w Toxteth w Liverpoolu.
Inny londyński startup, projekt Photon, rozwiązuje ten problem.
modułowej architektury i dobrego samopoczucia.
Firma planuje zbudować, jak twierdzi, pierwszą na świecie, całkowicie szklaną, modułową konstrukcję mieszkalną zaprojektowaną w celu uwzględnienia zalet światła naturalnego dla ludzkiego zdrowia.
Propozycja ta jest częścią Projektu Photon, czteroletniego badania biologicznych skutków światła dziennego w środowisku budowlanym, którego celem jest zebranie dowodów na poparcie poprawy warunków życia mieszkańców i pracy.
# 2 BerlinBerlin jest uznanym centrum startupowym, a obecnie jedno z najlepszych miast do rozpoczęcia nowej działalności.
Innowatorzy przyciągają Berlin jako jedno z najbardziej europejskich miast, gdzie tańsze koszty utrzymania pozwalają przedsiębiorcom oszczędzać pieniądze i inwestować je w budowanie lepszych produktów i zatrudnianie wspaniałych ludzi.
Berlin jest stosunkowo niedrogim miastem w porównaniu z resztą kraju, a także innymi stolicami europejskimi, takimi jak Londyn czy Sztokholm.
Oferuje wspólne przestrzenie i centra, takie jak Factory Berlin, kampus startowy w Berlin-Mitte, który przynosi najlepsze firmy technologiczne wraz z wczesnymi etapami startupów i talentów poprzez zapewnienie wyjątkowego środowiska pracy, wyselekcjonowanej społeczności założycieli i wysokiej jakości wydarzeń.
# 3 Amsterdam Wraz z Londynem i Berlinem Amsterdam jest jednym z największych centrów startupowych w Europie.
Jego wielokulturowa populacja i przyjazne dla biznesu środowisko, a także szerokie możliwości dla początkujących, aby uzyskać mentoring, czynią z niego wspaniałe środowisko dla archiprojektu.
Wybuchowa scena startupowa miasta zdominowana jest między innymi przez rozwój oprogramowania, inteligentną energię i drukowanie 3D.
Jeden z najbardziej znanych akceleratorów w Holandii ma swoją siedzibę w Amsterdamie.
Startupbootcamp, założony przez Patricka De Zeeuw, Alexa Farceta, Carstena Kolbecka i Ruuda Hendriksa w 2010 r., Koncentruje się na.
Inteligentnym mieście i przestrzeni życiowej.
rozwiązania, inteligentna energia i inteligentny budynek.
Niedawno uruchomiona inicjatywa Sharing City, która łączy startupy ze światem korporacyjnym za pośrednictwem obiektów miejskich.
Holenderska firma MX3D planuje wydrukować 3D cały most w Amsterdamie we współpracy z Autodesk oraz firmą budowlaną i inżynieryjną Heijmans.
# 4 LizbonaAffordable czynsz, tanie mieszkanie i rosnąca scena startupowa przyciągają młodych twórców do Lizbony, gdzie tętni przedsiębiorczość społeczność eksploduje.
Podczas gdy rząd Portugalii pracuje nad tym, aby odzyskać kraj od ostatniego kryzysu gospodarczego, startupy i cyfrowi nomadzi używają różnych zachęt podatkowych, aby otworzyć swoje biura w Lizbonie.
Według wyników porównywarki danych Numbeo, ceny czynszu w Lizbonie to almos
[więcej w: stancje olsztyn olx, tynkowanie ręczne, cement cena za tonę ]

Powiązane tematy z artykułem: cement cena za tonę stancje olsztyn olx tynkowanie ręczne